بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم نهاوند در مجلس خبر داد؛

کارخانه کلسینه دولومیت نهاوند در مدار تولید/ احداث کارخانه فروسیلیس در راستای ایجاد اشتغال

علی رضا شهبازی گفت: معادن نهاوند نیازمند سرمایه گذاری می باشند تا ضمن فرآوری و ایجاد ارزش افزوده در زمینه‌ی رفع مشکل اشتغال نیز موثر باشند.

به گزارش عصر همدان، علی رضا شهبازی، نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی از کارخانه کلسینه دولومیت این شهرستان بازید کرد.

وی اظهار داشت: این طرح بزرگ صنعتی با پیگیری های انجام شده و سرمایه گذاری مستقیم صنایع نسوز ایران از زیر مجموعه های شستا ( شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) در شهریور ماه ۱۳۹۹ با حضور مسئولین وقت کلنگ زنی شد.

شهبازی گفت: این طرح با پیشرفت سریع و قابل قبول به زودی افتتاح خواهد شد و وارد مدار تولید می شود که کار بزرگی در شهرستان است.

نماینده مردم نهاوند ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل این واحد صنعتی ابراز امیدواری کرد طبق برنامه ریزی انجام شده، بزودی فاز دوم آن نیز شروع شود تا ضمن بهره برداری مناسب از منابع خدادادی شهرستان و ایجاد ارزش افزوده کمکی به رفع معضل اشتغال باشد.

وی همچنین در بازدید از محل کارخانه فروسیلیس نهاوند افزود: اقدامات خوبی در زمینه توسعه معادن در نهاوند شده است و ایجاد ارزش افزوده معادن نهاوند با احداث واحدهای بزرگ فرآوری امکان پذیر است.

شهبازی ادامه داد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت و پیگیری انجام شده واحد بزرگ فرآوری سیلیس ( فروسیلیس) در نهاوند احداث می‌شود.

نماینده نهاوند گفت: معادن نهاوند نیازمند سرمایه گذاری می باشند تا ضمن فرآوری و ایجاد ارزش افزوده در زمینه‌ی رفع مشکل اشتغال نیز موثر باشند.

حکمت مدیر عامل مجتمع فروسیلیس نهاوند نیز ضمن تشکر از پیگیری های علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در راستای راه اندازی سریع این مجتمع بزرگ صنعتی از رفع مشکلات و شروع عملیات اجرایی آن خبر داد.

وی گفت: با حمایت های انجام شده عملیات ساخت این مجموعه در زمینه‌ی ساختمان و سوله و همچنین ساخت خط تولید با سرعت در حال انجام است.

به گفته مدیر عامل این واحد صنعتی در حال حاضر تعداد ۲۵ نفر به صورت مستقیم در حال کار در این مجتمع می باشند که بزودی تعداد افراد شاغل به بیش از یکصد نفر خواهد رسید.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب