بیشترین بازدیدها

یادداشت

ماه عاشقی سحر‌های رمضان همدان درخشان شد

برنامه ماه عاشقی سحرهای رمضان در بین شبکه های استانی رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش عصرهمدان؛ برنامه تلویزیونی ماه عاشقی ویژه سحر‌های ماه مبارک رمضان که هر سحر به مدت ۵۰ دقیقه به صورت زنده از شبکه استانی همدان تهیه وپخش می‌شد در ارزیابی سیمای استان‌ها در بین تمامی مراکزحائز امتیاز ۸۰ شد.

 

یکی از ابتکارات منحصر به فرد این مرکز در این برنامه تلویزیونی حضور مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و دعا خوانان، همچنین نماز جماعت صبح هر روز در یک مسجد بصورت پخش زنده در این برنامه بود.

 

گفتنی است ارتباط زنده با کارشناس احکام و پاسخگوئی به سوالات بینندگان، تغذیه در ماه مبارک، تفسیرنهج البلاغه، درس اخلاق قرائت دعای سحر در استودیو از بخش‌های برنامه ماه عاشقی بود.

 

کیوان الوندی سرپرست صداوسیمای مرکز همدان گفت: استان همدان دارای ظرفیت‌های مذهبی بسیار بالایی است و یکی از رسالت‌های رسانه ملی و استانی انعکاس و معرفی مساجد و فعالیت‌های معنوی و فرهنگی آن در برنامه‌های مختلف رادیوئی تلویزیونی و خبری است، که در ایام ماه مبارک رمضان این ظرفیت می‌باشد تا در برنامه‌های مختلف به خصوص در سحر‌های معنوی بصورت حضور مداحان آل الله و دعا خوانان در استودیو پخش خواندن مناجات و دعای سحر پرداختند، تا لحظه معنوی در لحظات سحر گاهی برای هم استانی‌های ارجمند ایجاد، همچنین هر روز نماز جماعت صبح مساجد مختلف شهر بصورت زنده از شبکه استانی پخش شد که برای اولین بار در سحر‌های ماه مبارک این افتخار نصیب شبکه استانی شد.

 

به گفته او صداو سیمای همدان برای انعکاس تمامی ظرفیت‌های بومی و محلی استان تمام تلاش خود را می‌کند تا پایتخت تاریخ و تمدن و استان دارالمومنین و دارالمجاهدین در شبکه استانی و شبکه‌های ملی بدرخشد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب