بیشترین بازدیدها

بازدید فرمانده سپاه استان همدان از طرح‌های بسیج سازندگی نهاوند+ تصاویر

سردار مجیدی از برخی طرح های بسیج سازندگی و اقتصاد مقاومتی نهاوند بازدید کرد.

به گزارش عصر همدان، به مناسبت هفته بسیج سازندگی با حضور سردار مجیدی فرمانده سپاه انصار الحسین(ع)، قره باغی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان و مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از طرح‌های بسیج سازندگی این شهرستان بازدید و برخی هم افتتاح و اجرا شد.

سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه استان همدان در اولین برنامه خود از مرکز کارآفرینی، آموزش و اشتغال زایی روستای بیان نهاوند بازدید کرد که در این مرکز انواع اموزش های خیاطی، قالی بافی، کامپیوتر، پرورش طیور و مشاغل خانگی به زنان روستایی اموزش داده می شود.

بیش از ۳۰۰ نفر از زنان این روستا زیر مجموعه صندوق این مرکز هستند و با فرا‌گیری اموزش ها برای چند نفر اشتغالزایی کرده اند.

همچنین در بازدید از این روستا یک واحد مسکونی محرومین که توسط گروه های جهادی نهاوند ساخته شده بود توسط سردار مجیدی افتتاح شد.

در ادامه سفر یک روزه سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه استان همدان به نهاوند وی با حاج عابدین زرینی از جانبازان ۷۰ درصد نهاوند دیدار کرد.

بازدید از پروژه ساخت قرارگاه خادمان شهدای نهاوند در بام این شهر و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام این مکان برنامه دیگر سردار مجیدی در نهاوند بود.

بازدید از کارگاه قالی بافی بانوان منطقه گلشن نهاوند که برای چندین نفر از بانوان این منطقه اشتغالزایی شده بود دیگر بازدید فرمانده سپاه استان از نهاوند بود.

همچنین با حضور سردار مجیدی ۸ سری جهیزیه که توسط خیرین جهادی نهاوند تهیه شده بود به زوج های جوان نیازمند اهدا شد.

بازدید از مرکز درمان، صیانت و اشتغال کوثر نهاوند دیگر برنامه حضور سردار مجیدی در نهاوند بود که در این بازدید از بخش های مختلف این مرکز درمانی که محل ترک اعتیاد، درمان و کارآموزی است، بازدید شد.

دیدار با خانواده شهیده سلامت آمنه سلگی آخرین برنامه حضور سردار مجیدی در نهاوند بود.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب