وزیر علوم تحقیقات و فناوری در کبودراهنگ:

تشکیل اتاق فکر در تمامی عرصه ها برای حل مشکلات مردم

آخرین ویرایش در:
وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سفر نیم روزه خود به شهرستان کبودراهنگ گفت: تشکیل ۱۶ اتاق فکر در تمامی عرصه ها برای شناسایی و حل مشکلات کشور در حال اجرایی شدن است.

به گزارش عصر همدان پرفسور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری عصر امروز به دعوت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کبودراهنگ در این شهرستان حضور یافت.

وی در جمع نیروهای انقلابی این شهرستان با اشاره به تشکیل اتاق فکرهایی برای حل مشکلات کشور اظهار کرد:۱۶ اتاق فکر در تمامی عرصه ها تشکیل شده است تا چالش های کشور شناسایی بشوند و هدف اصلی دولت در این مسئله فکر و ایده از حکیمان و اجرا از حاکمان است.

زلفی گل باتقدیر از روحیه انقلابی و جهادی مردم ولایتمدار شهرستان کبودراهنگ افزود:به واسطه تلاش ها و روحیه انقلابی مردمان این شهرستان یکی از اولویت های دولت حل مشکلات این شهرستان است.

که شما در میدان کشیدید ما هم عهدی بستیم که دولت آقای رئیسی دولتی انقلابی و جهادی باشد.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری وجود اعتبار برای رفع مشکلات را در اولویت بعدی دانست و گفت: در مدیریت انقلابی همیشه اعتبارات در اولویت اول نیست و حرکت جهادی و عظم راسخ برای حل مشکلات در اولویت اول قرار دارد.

وی با تاکید بر حمایت از شرکت های دانش بنیان کشور اضافه کرد: وزارت علوم به شدیدا دنبال حمایت از شرکت های دانش بنیان است تا مشکلات اشتغال جامعه نیز از این راه برطرف بشود.

وی ضمن تاکید بر استفاده از نیروهای جوان و انقلابی در مسئولیت های استانی و شهرستانی بیان کرد:ما از مسئولین و استاندار انقلابی استان همدان انتظار داریم از توان و ظرفیت های افراد جوان،انقلابی و جهادی برای خدمت به مردم انتخاب شود.

وی در انتها با تقدیر از عملکرد رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کبودراهنگ خاطر نشان کرد: در انتخابات امسال شهرستان کبودراهنگ خود صاحب کاندیدی در عرصه ریاست جمهوری بود و مدیریت رئیس ستاد آیت الله رئیسی در این شهرستان مثال زدنی و ستودنی بود که با کنترل و مدیریت این فضای انتخاباتی همراه با رقابتی سالم و رفاقت در این شهرستان اجرا شد.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب