سرپرست فرمانداری ملایر خبر داد؛

پلمپ واحد نانوایی متخلف در ملایر

حسین فارسی گفت: پس از بالا رفتن قیمت نان از روز گذشته در بازرسی های انجام شده ۷ واحد نانوایی در سطح شهرستان که دارای کم فروشی و گران فروشی بودند تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.

به گزارش عصرهمدان؛ از روز گذشته قیمت نان در سراسر استان همدان افزایش یافت و در این راستا توجه به کیفیت نان باز خواسته های اصلی مردم است.

با توجه به این امر مسئولین شهرستان ملایر صبح امروز و در آغازین دقایق فعالیت نانوایی های بازرسی هایی از نانوایی های سطح شهرستان داشتند و در این بازدیدها کیفیت، وزن و ساعت فعالیت نانوایی ها بررسی شد

حسین فارسی سرپرست فرمانداری ملایر در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو ب خبرنگار ما اظهار کرد: از روز گذشته قیمت نان در شهرستان افزایش یافت و با توجه به این مسئله باید کیفیت نان نیز افزایش یابد.

وی فزود: چندین سال است که قیمت نان بالا نرفته بود و اکنون با توج به بالا رفتن قیمت نان مردم باید افزایش کیفیت نان را نیز به طور محسوس حس کنند.

فارسی با بیان اینکه اکیپ های بازرسی به صورت روزانه ز نانوایی های سطح شهر بازدید می کنند، تصریح کرد: بازرسین از اتحادیه خبازان، اداره صنعت معدن، تجارت و فرمانداری ملایر در سه نوبت از کیفیت نان را در سطح شهرستان بررسی می کنند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۱۷۰ واحد خبازی در سطح شهرستان ملایر عنوان کرد: کیفیت، وزن و ساعت فعالیت از مهمترین مواردی است که در بازرسی ها بررسی می شود.

سرپرست فرمانداری ملایر بیان کرد: در بازدید صبح امروز اکثر نانوایی ها موارد خواسته شده را به خوب رعایت می کردند.

وی گفت: چندی نانوایی نیز دارای یفیت پایین نان بودند که تذرات لازم به آنها داده شد و با نانوایی های متخلف برخورد شد.

فارسی گفت: از روز گذشته ۷ واحد نانوایی در سطح شهرستان که دارای کم فروشی و گران فروشی بودند تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب