معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان:

مسئولین آستانه تحمل خود را در برابر رسانه ها بالاتر ببرند/صیقلی و بلوری کردن پروژه ها هنر رسانه/شفاف سازی شاخصه دولت سیزدهم است

آخرین ویرایش در:
مهدی باب الحوائجی با بیان اینکه اصحاب رسانه اندیشه ساز،حرکت آفرین، توسعه بخش هستند، گفت: برنامه دولت سیزدهم حمایت از رسانه ها و شفاف سازی های آن هاست؛ رسانه که زبان گویای مردم و چشم بینای جامعه است، قطعا بازوی توانمندی نیز برای مدیریت است.

به گزارش خبرنگار عصرهمدان؛ مهدی باب الحوائجی، معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در نشست صمیمی هم اندیشی با اصحاب، مدیران و سرپرستان رسانه ها که به همت خانه مطبوعات استان همدان تشکیل شده بود، گفت: اصحاب رسانه اندیشه ساز، حرکت آفرین و توسعه بخش هستند.

وی ادامه داد: اهمیت وجود رسانه و نقش آن در جامعه امروز کاملا مشهود است.

باب الحوائجی افزود: برنامه دولت سیزدهم حمایت از رسانه ها و شفاف سازی های آن هاست؛ رسانه که زبان گویای مردم و چشم بینای جامعه است، قطعا بازوی توانمندی نیز برای مدیریت است.

وی با اشاره به اینکه مسئولین آستانه تحمل خود را در برابر رسانه ها بالاتر ببرند، تاکید کرد: شفاف سازی، بلوری کردن مسائل و مطلع کردن مسئولین از بسیاری از مشکلات نیز هنر رسانه است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: بلوری و صیقلی کردن پروژه های عمرانی سیاسی و غیره نیز تکلیف رسانه است؛ برقرار کننده ارتباط بین مردم و مسئولین رسانه ها هستند اما این شفاف سازی و صیقلی کردن باید مبتنی بر عقلانیت و شناخت باشد.

وی با بیان اینکه رسانه های استان همدان حرف برای گفتن داشته و فعالند، تصریح کرد: خبرنگار از دریچه فرهنگ و علم و تفکر وارد می شود و مسئولین باید قدرت برنامه ریزی خود را بالا ببرند که وقتی خبرنگار به آن حوزه ورود پیدا کرد عامل تبلیغش شود.

باب الحوائجی گفت: اشتباهات مسئولین باید بعد از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب به حداقل رسیده باشد و آنها با برنامه ریزی حرکت کنند؛ رسانه باید برای مردم امید آفرینی کند چرا که جزو ارکان دموکراسی است.

وی عنوان کرد: همه دنبال تقویت نظام اسلامی هستیم و همگی یک هدف داریم و پرچم جمهوری اسلامی باید در سراسر دنیا به اهتزار درآید و مقدمه آن را دولت اسلامی ایجاد می کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در پایان تاکید کرد: خون سلیمانی و سلیمانی ها در رگ مسئولین آینده انقلاب بیشتر جاری شود تا بتوانیم تمدن ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کنیم.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب