بیشترین بازدیدها

یادداشت

جلسه مدیران اتاق تعاون همدان در دفتر دکتر فلاحی/ رونق بازار با فعالیت بیشتر اتاق تعاون

نماینده مردم همدان در مجلس اظهار کرد: امروز در شرایط تحریم، بخش تعاون می‌تواند همراه مردم و دولت در جهت رفع موانع و فعال شدن بخش تولید گام موثر بردارد.

به گزارش عصر همدان، حجت الاسلام احمد حسین فلاحی صبح امروز در دیدار با مدیران اتاق تعاون استان همدان ضمن بیان اینکه بیکاری جوانان و رفع موانع تولید در استان از دغدغه های من است گفت: یکی از قسمت های اساسی و مهم ایجاد اشتغال، فعال کردن حوزه تعاون است و در شرایط فعلی و رکود، فعالیت تعاونی باعث رونق و جهش تولید و کاهش فقر و رفع بیکاری جوانان می شود.

نماینده مردم همدان در مجلس افزود: امروز در شرایط تحریم، بخش تعاون می‌تواند همراه مردم و دولت در جهت رفع موانع و فعال شدن بخش تولید گام موثر بردارد.

دکتر فلاحی با اشاره به نشست وی با وزیر رفاه عنوان کرد: در این دیدار حوزه تعاونی، محور اصلی صحبت ها بود و همچنین فعالیت وزیر در این حوزه بسیار مناسب و امید است هرچه سریعتر مشکلات برطرف شود.

حجت الاسلام فلاحی با تاکید بر اینکه تولید باید از دست دلالان خارج شود، تصریح کرد: یکی از راه های اساسی قطع دست دلالان، احیای تعاونی ها است.

نقدینگی فراوان عاملی مهم در ایجاد تورم

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقدینگی فراوان باعث ایجاد تورم می شود، گفت: یکی از راه های جمع آوری نقدینگی ایجاد تعاونی و مشارکت مردم و سرمایه گذاری در جهت تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان است.

انتهای پیام/ ط

آخرین مطالب