بیشترین بازدیدها

یادداشت

برای تکریم و معرفی استاندار؛

دکتر وحیدی وارد همدان شد/ وزیر کشور: فساد ستیزی و نگاه توسعه محور از معیارهای اصلی انتخاب استانداران است

وزیر کشور پس از ورود به همدان گفت: استانداردها و معیارهای ما در انتخاب استانداران برای به دست گرفتن سکان مدیریت استان ها، فساد ستیزی و داشتن نگاه توسعه محور است.

به گزارش عصرهمدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، «احمد وحیدی» شنبه شب در بدو ورود به فرودگاه همدان در جمع خبرنگاران بیان کرد: پاک دستی، انقلابی و جهادی بودن، کار مجاهدانه و شبانه روزی، عدم تاخیر در رسیدگی به امور و مطالبات مردم از دیگر ویژگی های این دولت در انتخاب استانداران است.

وزیر کشور اظهار داشت: استانداران دارای شاخصه هایی همچون نگاه توسعه ای به استان، سازگاری با مردم، کارآمدی و کاربلدی هستند.

وحیدی تاکید کرد: از الزامات تحقق این اهداف، به کارگیری نیروهای جوان و انقلابی در مدیریت ها با نگاه و رویکرد تحول گرایی است.

وزیر کشور شامگاه شنبه به منظور معرفی استاندار جدید همدان و تکریم استاندار قبلی این استان وارد همدان شد.

قرار است امشب، در جلسه شورای اداری استان، «علیرضا قاسمی فرزاد» به عنوان استاندار جدید همدان معرفی و از خدمات سید «سعید شاهرخی» قدردانی شود.

«علیرضا قاسمی فرزاد» روز چهارشنبه ۲۸ مهر امسال با تصویب هیات دولت به عنوان شانزدهمین استاندار همدان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از هیات دولت سیزدهم رای اعتماد گرفت.

انتهای پیام/

آخرین مطالب