بیشترین بازدیدها

یادداشت

حضور تولیدکنندگان همدانی در اولین نمایشگاه مُدِکس (تخصصی مد در زمینه پوشاک)

با توجه به برگزاری اولین نمایشگاه مدکس (تخصصی مد درزمینه پوشاک)ازتاریخ ۲۰ لغایت۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ در تهران همدانی ها با بیش از۲۰۰ شرکت کننده از پیشکسوتان و متخصصان در زمینه طراحی لباس حضور می یابند.

به گزارش عصرهمدان، امیر کاهوئی همدانی عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک همدان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: باتوجه به برگزاری اولین نمایشگاه مدکس (تخصصی مد درزمینه پوشاک)ازتاریخ ۲۰ لغایت۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ در تهران با حدود بیش از۲۰۰ شرکت کننده از پیشکسوتان و متخصصان درزمینه طراحی لباس حضور می یابیم.

وی ادامه داد: .شرکتهای تهیه تولید و تجهیزات به روزوپیشرفته درزمینه دوخت تولید پوشاک ولزوم بهرمندی و آشنایی تولید کنندگان استان از آخرین مدوتجهیزات به روز و تعامل با بازار پوشاک کشور هدف این بازدید است.

کاهویی عنوان کرد: برند سازی باکیفیت بسیاربالا جهت ورودبه بازار های بین المللی باتوجه به پتانسیل بالای موجود در استان همدان از دیگر فواید این نمایشگاه است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک همدان گفت: اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک همدان اقدام به برگزاری تور بازدید برای اعضای تحت پوشش خود نمود خوشبختانه بااستقبال قابل توجهی از تولیدکنندگان خوش ذوق و با استعداد درزمینه مد مواجه شد و امید است با توکل به خداورفع بیماری منحوس کرونا برای فصلهای پیش رو بازاربارونق مواجه گردد تا هم تولید داخلی رونق بگیرد وهم ازخروج بی‌رویه ارز جلوگیری شود.

وی افزود: ازهمه مردم و مخصوصاً هم استانی های عزیز انتظار میرود باخرید پوشاک تولید داخل به این امر مهم کمک شایان نمایند.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب