فرایند توزیع مرغ همدان تحت نظارت ویژه مسئولان

‍ معاون امور اقتصادی استاندار با همراهی، دادستان، فرماندار و دیگر اعضای مسئول در کارگروه تنظیم بازارهمدان امروز از نزدیک فرایند تجمیع و توزیع مرغ گرم را مورد بررسی و نظارت قرار دادند.

به گزارش عصرهمدان؛ معاون امور اقتصادی استاندار با همراهی، دادستان، فرماندار و دیگر اعضای مسئول در کارگروه تنظیم بازارهمدان امروز از نزدیک فرایند تجمیع و توزیع مرغ گرم را مورد بررسی و نظارت قرار دادند.

فرماندار همدان گفت : در این بازدید ابعاد مختلف فرایند تجمیع و توزیع مرغ در بین واحدهای عرضه کننده مورد بررسی قرار گرفت و تذکرات لازم از سوی مسئولان امر به متصدیان داده شد.

وی افزود : در راستای تامین مرغ مصرفی مورد نیاز مردم فرایند تولید و توزیع مرغ از مرغداری تا چرخه توزیع و واحدهای عرضه کننده مرغ با حساسیت خاصی تحت نظارت مسئولان امر قرار گرفته است .

محمد علی محمدی تصریح کرد : نظارت بر میزان جوجه ریزی مرغداریها، توزیع نهاده های دامی، تجمیع مرغ از واحدهای تولیدی، جلوگیری از خروج مرغ مصرفی از استان و نظارت در توزیع و واحدهای عرضه کننده از جمله مواردی است که در این راستا بصورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

وی افزود : با همراهی دادستان محترم همدان هر گونه تخلف در این چرخه بصورت ویژه مورد رسیدگی و برخورد قاطع قانونی قرار می گیرد.

محمدی یادآور شد : در جهت تعادل بخشی به قیمت و بازار توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار نیز در دستور کار پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی قرار دارد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب