بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان:

طرح اتاق های زیر زمینی مصداق تشویش اذهان عمومی است/ کسانی که ادعای اتاق های زیرزمینی را دارند شفاف منظور خود را بیان کنند

رئیس مجمع نمایتدگان استان همدان اظهار کرد: انتصاب استاندار همدان و تغییرات مدیریتی هر روز با متغیرهایی مواجه است که در نوع خود تازه هستند به طوری که در آخرین ادعای نماینده مردم همدان در مجلس ایجاد تشکیل اتاق های زیرزمینی و انتخاب استاندار بیان شده است.

احمد حسین فلاحی، رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: کسانی که ایجاد تشکیل اتاق های زیر زمینی را بیان می کنند باید بدانند این کار مصداق تشویش اذهان عمومی است و باید مستقیم و شفاف منظور خود را بیان کنند.

وی ادامه داد: برخی رسانه ادعاهایی را به ما نسبت داده اند که کذب محض است و تمام اقدامات انجام شده در راستای مطالبات مردم است.

فلاحی با بیان اینکه یک جلسه با مجمع نمایندگان داشتیم گفت: در جلسه مجمع تمام اختیارات به وزیر کشور داده شد تا آنها انتخاب کنند اما در جلسه ای هم ۵ گزینه معرفی شدند و دو نفر از نمایندگان حضور نداشتند که جای تامل دارد؛ چرا که باید هر چه سریعتر مطالبات مردم پیگیری شود.

نماینده مردم همدان گفت: در جلسات فقط بر تسریع کار تاکید شده و اگر خبرهایی غیر از آین است و کسانی ادعا می کنند باید شفاف توضیح دهند.

وی در پایان تاکید کرد: مصوبه مجمع تصمیم و اتفاق جمعی است و یک نفر تصمیم نمی گیرد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب