بیشترین بازدیدها

یادداشت

شهردار جدید نهاوند معارفه شد

در مراسمی با حضور مسئولان محلی و استانی شهردار جدید نهاوند معارفه و حکم خود را دریافت کرد.

به گزارش عصر همدان، آئین معارفه مجید یوسفی نوید شهردار جدید نهاوند در دور ششم شورای شهر با حضور مجید درویشی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرماندار و اعضای شورای شهر در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مراد ناصری فرماندار نهاوند در این جلسه گفت: حسین پور شهردار سابق نهاوند عملاً ثابت کرد که پای کار است و در پروژه های بزرگ شهر حضور موثری داشت و از زحمات وی قدردانی می کنیم.

وی اظهار داشت: پروژه های بزرگی در نهاوند بودند که به عنوان مصوبه ی زمین مانده رها شده بودند که حسین پور آنها را پیگیری کردند و برخی از آنها را به سرانجام رساندند که بام نهاوند یکی از این پروژه های بزرگ بود که بیش از ۱۵ سال به عنوان مصوبه ی بر زمین مانده رها شده بود و شهردار سابق را تا حدودی به ثمر رساند.

فرماندار نهاوند افزود: مطالبات قدیمی مردم در دستور کار قرار داده شده و امیدواریم این مطالبات به خوبی به سرانجام برسد.

وی گفت: برای پاسخ دادن به مطالبات مردم در کنار شهرداری و شورای شهر نهاوند خواهیم بود و از هیچ کاری دریغ نخواهیم کرد.

ناصری با تاکید بر استقرار شهردار در شهر نهاوند گفت: شهردار جدید باید کاملاً در شهر نهاوند مستقر باشد و از درد و دل مردم با خبر باشد و در بین شهروندان باشد تا مشکلات را حل کند.

وی در ادامه افزود: مراقب حواشی ها باشید، برخی در تلاشند برای نهاوند حواشی هایی ایجاد کنند باید مراقب باشید وارد این حواشی ها نشوید و اجازه ندهید که این افراد در اطرافتان باشند.

فرماندار نهاوند افزود: در پروژه بام نهاوند یک باهم بودن به تمام معنی را تجربه کردیم و شهردار جدید هم بداند خدمت در نهاوند سعادت می‌خواهد چون مردم بسیار شایسته ای هستند.

وی گفت: در کنار مطالبات مردم که به حق می‌باشند کارهای عمرانی شهری روی زمین مانده زیاد داریم که نیاز به یک انسجام و همراهی همه جانبه را می‌طلبد.

ناصری ادامه داد: مدیریت کردن در شهرداری با تمام ارگان‌ها متفاوت است، کار و راه سخت است و شهردار می‌تواند عامل و محور همکاری باشد.

وی در پایان گفت: شهردار جدید نیز کارنامه موفقی دارد و شهردار از ظرفیت رسانه‌ها غافل نشود، رسانه‌ها بازوان پرتوان مدیریت شهری خواهند بود.

یوسفی نوید شهردار جدید نهاوند نیز در این جلسه گفت: امیدوارم این اعتماد شورا را به اعتماد مردمی تبدیل نمایم.

وی اظهار داشت: از اعتماد شورای اسلامی نهاوند متشکرم، امیدوارم این اعتماد را با خدمت به مردم جبران کنیم و این حق مسلم مردم نهاوند است که حداقل را در امور عمرانی و شهری دارا باشند.

یوسفی نوید گفت: مردم نیازی به حزب و گروه و حرف ندارند، مردم نیازمند عمل ما مسئولین هستند.

وی ادامه داد: همدلی و وفاق باعث تحقق اتفاق‌های بزرگ در شهر خواهد شد و در راه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

شهردار جدید نهاوند افزود: نیاز به فعال شدن بخش سرمایه گذاری در نهاوند برای اجرای پروژه های بزرگ داریم و یک قطار توسعه تعریف کرده ایم و همه دوستان شهرداری را دعوت میکنم اهل جابجایی در مجموعه نیستم مگر اینکه احساس کنم کم کاری شده است.

وی در پایان گفت: با رسانه ها شفاف در ارتباط خواهم بود و برنامه هایم را اعلام خواهم کرد.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب