بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

معرفی محرمانه پنج گزینه برای استانداری همدان

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی گفت: مجمع نمایندگان استان پنج گزینه را به صورت محرمانه انتخاب و به وزارت کشور پیشنهاد داده تا از بین این گزینه‌ها، به صلاحدید یک نفر به عنوان استاندار همدان انتخاب شود.

به گزارش عصر همدان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسه توسط مجمع نمایندگان استان به منظور ارائه نظر مشورتی به وزارت کشور برای انتخاب استاندار اظهار کرد: پس از عدم اجماع نمایندگان برای معرفی گزینه استانداری، دوباره تصمیم به برگزاری جلسه مجدد و بررسی گزینه‌ها گرفته شد.

وی بیان کرد: مجمع نمایندگان استان پنج گزینه را به صورت محرمانه انتخاب و به وزارت کشور پیشنهاد داده تا از بین این گزینه‌ها، به صلاحدید یک نفر به عنوان استاندار همدان انتخاب شود.

پیش از این مجمع نمایندگان استان علیرغم برگزاری جلسات متعدد نتوانسته‌ بودند بر سر پنج گزینه برای ارائه به وزارت کشور اجماع کنند بنابراین ۲۷ گزینه مورد نظر مطرح شد تا وزارت کشور در این زمینه تصمیم‌گیری کند اما بعد از صحبت‌های امام جمعه همدان در خطبه‌های نماز جمعه مبنی بر لزوم اجماع مجمع نمایندگان دوباره جلسه‌ای تشکیل و پنج گزینه به وزارت کشور معرفی شد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب