بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد؛

دستگیری قاتل فراری در نهاوند

سرهنگ احمد ساکی از دستگیری قاتل فراری توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در کمتر از دو هفته پس از وقوع قتل خبر داد.

به گزارش عصر همدان، سرهنگ احمد ساکی، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی درگیری جوانی ۱۸ ساله با سه جوان دیگر در شهرستان نهاوند که متاسفانه منجر به قتل این جوان با سلاح سرد شد در کمتر از یک ساعت دو نفر از همدستان قاتل توسط پلیس دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: پس از این حادثه قاتل که او نیز جوانی ۱۷ ساله بود از محل متواری و با تشکیل تیم ویژه پلیس آگاهی دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

ساکی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با استفاده از ظرفیت ها و امکانات سازمانی و قانونی و بهره گیری از شیوه های تخصصی و اقدامات گسترده اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی در کمتر از دو هفته مخفیگاه قاتل فراری را در یکی از استان‌ها شناسایی کردند.

وی بیان داشت: پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به شهرستان نهاوند انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اظهار داشت: برای وی پرونده قضایی در این راستا تشکیل و سایر اقدامات قانونی در حال رسیدگی است.

وی در پایان گفت: استفاده از تمام ظرفیت های کارآمد در راستای کشف علمی جرایم به صورت مستمر و فعال در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب