بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون فرماندار ملایر:

حضور تیم متخصص غواصی از مریوان در سد کلان/مردم از حضور بی‌مورد در سد خودداری کنند

حسین فارسی گفت: با پیگیری‌های فرماندار و ستاد بحران استان همدان و با هماهنگی ستاد بحران کردستان یک تیم متخصص از مریوان در محل سد کلان برای یافتن جنازه جوان غرق‌شده حاضر می‌شوند.

به گزارش عصر همدان؛ حسین فارسی معاون سیاسی فرماندار ملایر در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستا یافتن جسد فرد غرق‌شده در سد کلان اظهار کرد: ۱۰ روز پیش جوانی به‌اتفاق خانواده و اقوام به سد کلان مراجعه می‌کنند و علی‌رغم هشدارهای فراوانی که درباره خطرات شنا در سدها بخصوص سد کلان ملایر داده‌شده است با اختیار خودش مشغول شنا در منطقه سد شده و متأسفانه غرق می‌شود.

وی افزود: از همان دقایق ابتدایی غرق شدن این جوان گروه‌های امدادی از هلال‌احمر و آتش‌نشانی ملایر در محل حاضرشده و اقدام به جست‌وجوی جسد متوفی می‌کنند.

فارسی بابیان اینکه در تلاش گروه‌های امدادی و غواصان ملایری جنازه یافت نمی‌شود بیان کرد: با پیگیری‌های ستاد بحران ملایر و هماهنگی هلال‌احمر گروهی از غواصان هلال‌احمر استان نیز در محل حاضرشده و اقدام به جست‌وجوی جنازه می‌کنند.

وی با اشاره به عدم موفقیت تیم‌های مختلف دریافتن جنازه بیان کرد: در ۱۰ روز گذشته تلاش‌های فراوانی برای یافتن جنازه انجام‌شده است و حتی خانواده فرد غرق‌شده نیز از گروه‌های خصوصی و حتی ارتش نیز درخواست کمک کرده که تلاش‌های آنان نیز نتیجه‌ای نداشته است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ملایر بیان کرد: امروز با پیگیری‌های فرماندار و ستاد بحران استان همدان و با هماهنگی ستاد بحران کردستان یک تیم متخصص از مریوان برای یافتن جنازه در محل سد کلان حاضر می‌شوند و امید است موفق به یافتن جنازه شوند.

وی با تسلیت به خانواده افشاری بابت از دست دادن فرزند خود تصریح کرد: از مردم درخواست می‌شود از حضور بدون دلیل در سد خودداری کنند چراکه مانع کار جست‌وجو هستند.

فارسی گفت: با هماهنگی فرمانداری جلساتی با حضور نماینده خانواده متوفی جهت هماهنگی در راستای کارگروه‌های مختلف جست‌وجو در محل سد برگزار می‌شود.
و ی تأکید کرد: جوانان و خانواده‌های ملایری بدانند که به‌هیچ‌عنوان سد جای شنا کردن نیست و در سال‌های اخیر افراد مختلفی در سد غرق‌شده‌اند.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب