بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران؛

از خادمین افتخاری ستاد نماز جمعه همدان تجلیل شد+تصاویر

به مناسبت پنجم مرداد ماه سالرروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم تجلیل از خادمین نماز جمعه همدان با حضور نماینده ولی فقیه در استان‌ همدان برگزار گردید.

به گزارش عصر همدان، به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، عصر دیروز سه شنبه پنجم آبانماه، نماینده محترم ولی فقیه و ستاد اقامه برگزاری نماز جمعه همدان طی مراسمی از خادمین افتخاری این مرکز تجلیل به عمل آوردند.

آیت الله شعبانی ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید غدیر خم، عنوان کرد: توصیه پیامبر اکرم (ص) در عید غدیر بر این بود که مبلغ ولایت علی ابن ابی طالب باشید. شما بزرگواران در آستانه این عید با شکوه سعی بر انجام هرچه بهتر این امر داشته باشید.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با تبریک روز پنجم آبان و سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی از زحمات مرحوم آیت الله طالقانی، مرحوم آیت الله مدنی، مرحوم آیت الله موسوی همدانی، مرحوم آیت الله حسنی حلم، برای برپایی نماز جمعه در همدان، تقدیر و تشکر کرد و یاد آن بزرگواران را زنده نگاه داشت.

آیت الله شعبانی در انتها با تشکر از زحمات خادمان افتخاری ستاد اجرایی نمازجمعه همدان گفت: خدمت صادقانه همراه با ادب و تواضع شما بزرگواران در هر کاری که انجام میدهید باعث دلگرمی نمازگران عزیز است.

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب