بیشترین بازدیدها

یادداشت

َرئیس کل دادگستری استان همدان:

نتیجه انتخابات، مُهر تایید مردم بر کارنامه قوه قضائیه بود/مبارزه بی امان با گلوگاه های فساد، خواسته مردم از رئیس جمهور منتخب

رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، نشانگر اعتقاد اقشار مختلف مردم به کارنامه دستگاه قضا به ریاست آیت الله رئیسی داشت، گفت: امید آن که با روی کار آمدن دولت جهادی و انقلابی شاهد مبارزه بی امان با گلوگاه های فساد، توجه به حقوق عامه و حوزه اقتصاد مقاومتی باشیم، که خواسته مردم نیز همین است.

به گزارش عصر همدان؛ محمدرضا عدالتخواه صبح امروز در نشست یک روزه روسای دادگستری ها و دادستان های استان همدان با تقدیر از مجاهدت ها و تلاش های قضات و کارکنان حوزه های قضایی استان به حضور پرشور و شعور دلدادگان انقلاب اسلامی در برگزاری با شکوه انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: با وجود شرایط خاص ناشی از شیوع کووید_۱۹، برخی ناهماهنگی های اجرایی و بیشتر از این موارد فضاسازی ها و تبلیغات گسترده و پر دسیسه دشمنان انقلاب برای اخلال در روند انتخابات ایران، شاهد حضور با بصیرت مردم پای صندوق های رای بودیم.

وی اظهار کرد: در نهایت انتخاب مردم در آن حماسه عظیم و ملی، آیت الله رئیسی آن هم با رای بالا و چمشگیر بود.

رئیس کل دادگستری استان همدان افزود: پیام این انتخاب مبارک بیانگر حجم بالای اطمینان و اعتماد اقشار مختلف مردم به عملکرد دستگاه قضایی کشور و کارنامه مثبت این قوه است.

عدالتخواه در ادامه به تشریح برخی از ویژگی های منحصر به فرد رئیس جدید قوه قضائیه حجت الاسلام دکتر محسنی اژه ای اشاره و تصریح کرد: حجت الاسلام اژه ای مدیری برخوردار از تقوای واقعی، بصیرت و معرفت توام با ولایت مداری و قانون محوری است و بسیاری از توفیقات فعلی دستگاه قضا، نتیجه خدمات ارزشمند و مدیریت جهادی اوست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با آغاز به کار دولت جهادی و انقلابی، مبارزه بی امان با گلوگاه های فساد و توجه به حقوق عامه و حوزه اقتصاد مقاومتی، بار تکلیف مجموعه قضایی در این موارد سبکتر می شود و فرصت پرداختن قوه قضائیه به ماموریت های قانونی و شرعی خود در امور اولویت دار دیگر فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان همدان، صبح امروز نشست یک روزه روسای دادگستری و دادستان های شهرستان های حوزه قضائی استان همدان با هدف بررسی وضعیت و موضوعات قضائی استان برگزار شد.

در این نشست محورهای اولویت دار و سیاست های قضایی رئیس جدید قوه قضائیه حجت الاسلام محسنی اژه ای تبیین و بررسی شد و در راستای تحقق هر یک از اهداف ترسیمی راهکارهای مختلف مورد بحث، رایزنی و طرح برنامه قرار گرفت.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب