در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ؛

سالار ولایتمدار (آبنوش) نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان شد

آخرین ویرایش در:
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان، سالار ولایتمدار (آبنوش) را نامزد مورد حمایت خود در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ معرفی کرد.

به گزارش عصرهمدان؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان، سالار ولایتمدار (آبنوش) را نامزد مورد حمایت خود در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ معرفی کرد.

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم مجلسی میخواهند که برای اقتصاد درون‌زا، به معنای واقعی کلمه وقت‌گذاری کند. (مقام معظم رهبری)

اهمیت جایگاه نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی مقوله‌ای است که دقت در آن برای وصول به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ضروری و رای‌دهندگان اعم از افراد و تشکلها در قبال آن دارای مسئولیتی بس خطیر هستند.

از این رو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان با ملاحظه ویژگی‌هایی ‌که یک نماینده تراز انقلاب اسلامی باید داشته باشد مسئله این جایگاه را در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ در انتخابات میان‌ دوره مجلس شورای اسلامی، بررسی و ضمن احترام به همه نامزدهای تاییدشده، جناب آقای سالار ولایتمدار ( آبنوش ) که بقیه‌السیف شهدای دفاع مقدس بوده و حضور او در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا اندوخته‌ای گرانبها از دانش و تجربه برای خدمت به مردم به او داده است را به عنوان کاندیدای اصلح معرفی می‌نماید.

بدیهی است مهمترین دغدغه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان که با حضور احزاب و تشکلهای جبهه انقلاب اسلامی تشکیل شده است در انتخاب افراد مورد حمایت خود تعهد، تخصص ، کارآمدی ومدیریت جهادی و پیرو مکتب سردارشهید حاج قاسم سلیمانی را مد نظر قرار داده تا شاهد رشد وشکوفایی حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ آن چنانکه حق این مردم متدین و تلاشگر است باشیم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان

انتهای پیام/

آخرین مطالب