بیشترین بازدیدها

یادداشت

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند خبر داد؛

توقیف موتورسیکلت‌های مزاحم در مراکز تفریحی نهاوند

عباس آزاد بخت از توقیف موتورسیکلت‌های مزاحم در مراکز تفریحی نهاوند خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ عباس آزاد بخت، دادستان عمومی و انقلاب نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: دستور قاطع صادرشده است تا نیروی انتظامی با رانندگان متخلف موتورسیکلت که به مراکز تفریحی ورود می‌کنند برخورد قانونی شود.

وی اظهار داشت: این موتورسواران با ورود به بام نهاوند، چهارباغ و پیاده راه ورزش برای مردم ایجاد مزاحمت و ناامنی می‌کنند و از این به بعد نیروی انتظامی با آن‌ها برخورد می‌کند.

دادستان نهاوند افزود: به‌منظور حفظ امنیت و آسایش شهروندان چندین موتورسیکلت مزاحم در مناطق تفریحی چهارباغ، بلوار ورزش و بام نهاوند توسط نیروهای پلیس کلانتری ۱۱ و ۱۲ توقیف شدند.

وی بیان داشت: به‌منظور تأمین امنیت و آسایش مردم، ورود هرگونه موتورسیکلت به داخل این مراکز تفریحی ممنوع است و در صورت مشاهده موتورسیکلت توسط پلیس توقیف و برابر قانون با راننده متخلف برخورد می‌شود.

دادستان نهاوند افزود: به پلیس نهاوند دستور اکید داده‌شده است تا با ناقضین قانون، هنجارشکنان و راکبان موتورسیکلت‌های که باعث ایجاد مزاحمت و سروصدا می‌شوند و با حرکات نمایشی جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی شود.

در همین راستا طرح توقیف موتورسیکلت‌های مزاحم در بلوار ورزش توسط مأموران کلانتری ۱۱ همچنان با قاطعیت ادامه دارد و تعداد ۸ دستگاه موتورسیکلت مزاحم توسط رئیس و مأموران کلانتری ۱۱ توقیف شد.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب