رئیس سازمان بسیج خبر داد؛

ساخت ۵۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور/ حجم پوشش در طرح شهید سلیمانی افزایش می‌یابد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ساخت ۵۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور خبر داد و گفت: بررسی و رفع مشکلات روستاها در اولویت است.
به گزارش عصرهمدان؛ سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه افتتاحیه طرح ملی جبهه خرمشهر ها در بابلسر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی سپاه و بسیج خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۲ هزار پروژه توسط بسیج سازندگی در سراسر کشور در حوزه های مختلف به بهره برداری رسیده است، افزود: بسیج سازندگی سپاه کربلا سهم قابل توجهی از پروژه ها را به سرانجام رسانده است که در کشور بی نظیر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه سهم زیادی از پروژه ها در زمینه ساخت مسکن محرومان، جاده های روستایی و سالن‌های ورزشی توسط بسیج سازندگی در سال جاری در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: بررسی و رفع مشکلات روستاها در اولویت است.

سلیمانی از ساخت ۵۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور خبر داد و گفت: بیش از هزار و ۱۰۰ واحد سهم استان مازندران است که فردا مراسم کلنگ زنی و عملیات اجرایی این پروژها برگزار می شود.

وی در بخش دیگری درباره طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با کرونا بیان کرد: بسیج در این طرح در کنار وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در استانها فعال هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در حال حاضر ادامه طرح شهید سلیمانی در کمک به واکسیناسیون مردم در کشور در حال انجام است و با توجه به تولید واکسن در کشور حجم پوشش افزایش می یابد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب