بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان خبر داد؛

افزایش ۴ برابری مصدومین حوادث ترافیکی تعطیلات نوروزی در تویسرکان/تعداد تماس با اورژانس و مأموریت مرتبط با کرونا دو برابر شد

فرشاد عبدالمالکی از افزایش چهار برابری مصدومین حوادث ترافیکی از مورخه ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: همچنین از نهم فروردین ماه جاری نیز تعداد تماس با اورژانس و مأموریت مرتبط با بیماری کووید ۱۹، دو برابر شده است.

«فرشاد عبدالمالکی»، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ از عملکرد اورژانس تویسرکان در طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: تعداد کل ماموریت های انجام شده در این ۲۰ روز ۳۷۳ مورد بوده است.

وی اظهار کرد: به تفکیک؛ برای اورژانس هوایی دو مورد، حوادث ترافیکی ۸۶ مورد و غیر حوادث ترافیکی ۲۸۷ ثبت شده است.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان به تعداد کل تماس با اورژانس هم پرداخت و افزود: در این بازه زمانی یک هزار و ۸۵۰ تماس با اورژانس شهرستان گرفته شده که؛ ۳۷۳ مورد منجر به اعزام آمبولانس، ۷۵۰ مورد مشاوره درمانی، ۳۰۰ مورد سایر موارد و متأسفانه ۴۲۷ مورد مزاحمت تلفنی داشتیم!

عبدالمالکی از افزایش چهار برابری مصدومین حوادث ترافیکی از مورخه ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۵ فروردین ۹۹ تعداد کل مصدومین حوادث ترافیکی در این شهرستان ۲۱ مورد بوده، اما در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین سال جاری، ۸۶ مورد ثبت شده است.

وی همچنین عنوان کرد: از نهم فروردین ماه جاری نیز تعداد تماس با اورژانس و مأموریت مرتبط با بیماری کووید ۱۹، دو برابر شده است.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب