قلب مردمان شهر من برای ایران می تپد؛

چرخش مواج پرچم سه رنگ کشورمان در دستان همدانی ها/انقلاب من تولدت مبارک+تصاویر

امروز به پاس سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جوش و خروش مردمی را می توان در خیابان های همدان دید و این چرخش مواج پرچم سه رنگ کشورمان در دستان مردمان این دیار است که عاشقانه فریاد می زنند؛ “ایران من با مرگ بر امریکا گفتن های خود همچنان سربلند بماند.”

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ امروز ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایرانی اسلامی است.با وجود شیوع کرونا تصمیم نهایی مردمی بر آن شد تا راهپیمایی با عظمت امسال به شکل موتوری و خودرویی برگزار شود و همین گونه نیز شد.

و هنوز قلب مردمان همدان، برای ایران می تپد و نشان دادند که انقلاب مردمی ما هنوز از جوش و خروش نیاسته و بر اصول انقلابی خود همچون کوه ایستاده که همانا استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

این را می توان از پرچم های سه رنگ ایران اسلامی مزین به نام “الله” در دستان نسل هایی دید که حتی می توان گفت پدرانشان هم در سال ۵۷ متولد نشده بودند.

کودکان این روزها از پدربزرگ ها و مادربزرگ هایشان انقلابیگری را آموخته اند و چه زیبا با مشتانی گره از درون خودروها فریاد بر آورده اند؛ عاشقانه عاشقت هستیم ای ایران، سربلند بمان تا همیشه.

فریادهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ برانگلیس، امسال هم دیدنی تر و شنیدنی تر شده فریادهایی که از اعماق اعتقادی دلی برخواسته است.

انقلاب من تولدت مبارک.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب