توضیحات رئیس جهاددانشگاهی همدان درباره آتش‌سوزی خودرو

به گزارش عصر همدان، به دنبال درج خبری در فضای مجازی مبنی بر «آتش زدن خودروی مدیر بازنشسته امور اداری جهاددانشگاهی همدان و ایجاد رعب و وحشت در بین دانشجویان» رئیس جهاددانشگاهی توضیحاتی در خصوص این خبر ارائه داد.
اکبر اسدی با بیان اینکه آتش‌سوزی جزئی رخ داده در سال ۱۴:۲۵ روز گذشته(یکشنبه ۲۱ مرداد) در محوطه پارکینگ اداره بوده است، افزود: تنها سقف ماشین مدیر امور اداری جهاددانشگاهی واحد همدان اندکی خسارت دیده و دوربین مداربسته مرکز چک شده و تصویری از اقدام فرد خاطی وجود دارد که به احتمال زیاد مشکل شخصی باعث این کار شده است.
وی تصریح کرد: در کنار خودرویی که مورد آسیب قرار گرفته، سایر خودروهای اداری و کارمندان دیگر نیز پارک بوده و تنها خودروی مدیر اداری جهاددانشگاهی دچار آتش‌سوزی شده است.
اسدی از علت وقوع این اتفاق اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: به احتمال زیاد مشکل شخصی باعث این اتفاق شده است و در حال حاضر دانشگاه تعطیل بوده و حتی کارمندان دانشگاه نیز در تعطیلات تابستانی به سر می‌برند.
وی همچنین درباره شائبه بازنشسته بودن مدیر اداری جهاددانشگاهی واحد همدان اظهار کرد: این فرد بازنشسته نبوده و در حال حاضر مشغول به کار است.

آخرین مطالب