بیشترین بازدیدها

یادداشت

توضیحات رئیس جهاددانشگاهی همدان درباره آتش‌سوزی خودرو

به گزارش عصر همدان، به دنبال درج خبری در فضای مجازی مبنی بر «آتش زدن خودروی مدیر بازنشسته امور اداری جهاددانشگاهی همدان و ایجاد رعب و وحشت در بین دانشجویان» رئیس جهاددانشگاهی توضیحاتی در خصوص این خبر ارائه داد.
اکبر اسدی با بیان اینکه آتش‌سوزی جزئی رخ داده در سال ۱۴:۲۵ روز گذشته(یکشنبه ۲۱ مرداد) در محوطه پارکینگ اداره بوده است، افزود: تنها سقف ماشین مدیر امور اداری جهاددانشگاهی واحد همدان اندکی خسارت دیده و دوربین مداربسته مرکز چک شده و تصویری از اقدام فرد خاطی وجود دارد که به احتمال زیاد مشکل شخصی باعث این کار شده است.
وی تصریح کرد: در کنار خودرویی که مورد آسیب قرار گرفته، سایر خودروهای اداری و کارمندان دیگر نیز پارک بوده و تنها خودروی مدیر اداری جهاددانشگاهی دچار آتش‌سوزی شده است.
اسدی از علت وقوع این اتفاق اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: به احتمال زیاد مشکل شخصی باعث این اتفاق شده است و در حال حاضر دانشگاه تعطیل بوده و حتی کارمندان دانشگاه نیز در تعطیلات تابستانی به سر می‌برند.
وی همچنین درباره شائبه بازنشسته بودن مدیر اداری جهاددانشگاهی واحد همدان اظهار کرد: این فرد بازنشسته نبوده و در حال حاضر مشغول به کار است.

آخرین مطالب