• امروز : چهارشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 29 November - 2023
4
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:

حمایت عملی تمام کشورهای اسلامی از مظلومین فلسطین

  • کد خبر : 201426
  • 26 مهر 1402 - 20:38
حمایت عملی تمام کشورهای اسلامی از مظلومین فلسطین
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: انتظار ما و همه جوانان غیور عالم، حمایت عملی تمام کشورهای اسلامی از مظلومین فلسطین است.

به گزارش عصر همدان؛ آیت‌الله شعبانی در حضور خیل عظیم مردم همدان در راهپیمایی امروز با تشکر از مردم ایران اسلامی بخاطر حضور همیشگی در عرصه‌های مختلف تاریخ، اظهار کرد: همه کشورهای اسلامی باید از کوتاهی‌های خود در مقابل مظلومان فلسطین، استغفار کنند.

وی افزود: یک و نیم میلیارد مسلمانان معتقد به پیغمبرند، پیغمبری که ما را به حمایت از  مظلومان عالم موظف کرده و فرمودند: باید نسبت به همه توجه داشته و همدیگر را در مقابل  ظالمان حمایت کنیم.

رفتارهای وحشیانه‌ای که از رژیم سهیونیستی می‌بینیم، شبیه رفتار نازی‌هاست

او با اشاره به غضب و خشم مقدسی که در سینه همه نسبت به اسرائیل غاصب است، بیان کرد: هیچ انسان باوجدانی نمی‌تواند این صحنه‌ها را ببیند و تحمل کند، رفتارهای وحشیانه‌ای که از این رژیم می‌بینیم، شبیه رفتار نازی‌هاست.

نماینده ولی فقیه اذعان داشت: کشتن کودک، حمله کردن به زنان در هیچ جای عالم قابل دفاع نیست، هیچ کس حتی در میدان نبرد هم به کودکان حمله نمی‌کند، حمله کردن به کودک کار حرمله‌های تاریخ است، شنیده بودیم حرمله را، اما با چشم خود ندیده بودیم.

حمله کردن به کودک، کار حرمله‌های تاریخ است

آیت‌الله شعبانی با بیان اینکه تاریخ هنوز حرمله‌های تکراری را می‌بیند اما این را بدانند شمشیرهای مختار ها آماده است، هیچ حرمله‌ای نمی‌تواند کودک ‌کشی کند.

او با بیان اینکه امروز اسرائیل برای حفظ امنیت خود کودک می‌کشد و احساس آنها این است که اگر زنان و کودکان را بکشد امنیتش فراهم می شود، خاطرنشان کرد: فرعون هم کودکان زیادی را کشت اما فرعون‌های عالم بدانند، این غضب مقدس شما تبدیل به نیل شده و فرعون زمان را در اسرع وقت غرق خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه با تاکید براینکه این رژیم از شما، فریادهایتان و مشت‌های گره کرده  می‌ترسد، تصریح کرد: در سنت قطعی الهی و وعده داده شده پیامبر اکرم(ص) و انبیاء بزرگ الهی پیروزی قطعی از آن حق است.

شمشیر مختار‌ها، جلوی کودک‌کشی را می‌گیرند

آیت‌الله شعبانی اضافه کرد: اسرائیل بداند امروز بدنبال امنیت برای خودش است اما جریان مقاومت، جهان را برای آنها ناامن خواهد کرد، جوانان غیور دنیا در مقابل این استکبار خواهند ایستاد و کسی که طوفان‌الاقصی را خلق کرده، اجازه نخواهد داد این طوفان خاموش شود.

او بر وحدت و اقدام عملی کشورهای جهان تاکید کرده و افزود: انتظار جوانان و غیور مردان عالم، اقدام عملی کشورهای اسلامی است.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه میلیون‌ها نفر برای مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی اعلام آمادگی کرده اند، اعلام کرد:  برای اینکه این غده سرطانی برای همیشه از تاریخ بشریت حذف شود، بجز این شعارها و اعلام انزجارها به اقدام عملی و وحدت همه کشورهای جهان نیاز است.

 

انتهای پیام/سا

لینک کوتاه : http://asrehamedan.ir/?p=201426
  • دیدگاه‌ها برای حمایت عملی تمام کشورهای اسلامی از مظلومین فلسطین بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.