• امروز : دوشنبه - ۲۰ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 11 December - 2023
6
نماینده سابق مردم ملایر در مجلس تاکید کرد:

۱۳آبان، زمینه ساز ۳ واقعه حماسی

  • کد خبر : 202772
  • 10 آبان 1402 - 10:35
۱۳آبان، زمینه ساز ۳ واقعه حماسی
13 آبان روز تسخیر لانه‌ی جاسوسی آمریکای جهانخوار بود که دانشجویان، حامیان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی آن روزگار توانستند تسخیر کنند و به بسیاری از اسنادی که حکایت از خونخواری استعمارگری، تجاوز و تعرضی که به مسلمانان جهان به ویژه به ملت ایران انجام داده بودند، دست پیدا کنند.

علی‌نعمت چهاردولی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی«عصر همدان» با محکوم کردن رژیم کودک کش اسرائیل و صهیونیست و آرزوی توفیق برای محور مقاومت گفت: در سال ۵۷ حرکتی که مردم و دانشجویان انجام دادند در مقابل دانشگاه تهران به خاطر اعتراض به رفتارهای صورت گرفته که متاسفانه در این روز نیروهای مزدور شاه خائن به روی دانش‌آموزان و دانشجویان و افراد آتش گشودند و ۶۵ نفر در آن روز را به خاک و خون کشیدند.

وی با بیان اینکه اگه تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم می‌رسیم به روزهای خاص که برای نظام جمهوری اسلامی تاریخ ساز بودند اظهار کرد: این ایام با هدایت، مبارزات و شجاعت‌های بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی، امام خمینی رنگ و رو گرفت.

نماینده سابق مردم ملایر در مجلس گفت: در۱۳ آبان سه اتفاق مهم رخ داد، یک تبعید حضرت امام، دوم روز دانش‌آموز و در سال ۵۷ حرکتی که مردم و دانشجویان انجام دادند.

چهاردولی ادامه داد: اتفاقی که حضرت‌امام خمینی آن را انقلاب دوم نامید، روز تسخیر لانه‌ی جاسوسی آمریکای جهانخوار بود که دانشجویان، حامیان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی آن روزگار توانستند تسخیر کنند و به بسیاری از اسنادی که حکایت از خونخواری استعمارگری، تجاوز و تعرضی که به مسلمانان جهان به ویژه به ملت ایران انجام داده بودند، دست پیدا کنند.

نماینده سابق مردم ملایر در مجلس با اشاره به جوانان، دانش آموزان، سیاسیون، جامعه، دانشجویان گفت: بذری که کاشته و آن بذر با خون جوانان آبیاری می‌شود قطعاً روزی به نتیجه می‌رسد.

چهاردولی با اشاره بر جان فشانی‌های محور مقاومت، مردم مظلوم غزه و فلسطین اذعان داشت: امروز قطعاً این خون‌ها بی جواب نخواهد ماند و روزی مانند ایران اسلامی غزه هم آزاد خواهد شد و به آزادی قطعی خودشان خواهند رسید.

انتهای پیام/ب

لینک کوتاه : http://asrehamedan.ir/?p=202772
  • دیدگاه‌ها برای ۱۳آبان، زمینه ساز ۳ واقعه حماسی بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.